| Naam van het product | De zak van de glasvezelfilter voor Industrie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | Zak van de glasvezel oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Productnaam | De zak van de de Polyesterfilter van Nomexaramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Industriële Stofcollector |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector |
| gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepassing | De filtratie van het zakhuis |
| gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |