| Productnaam | De zak van de de Polyesterfilter van Nomexaramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Industriële Stofcollector |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoog rendementfiltratie |
| Materiaal | gevoeld |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Zuurresistentie | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Nomex (Aramid) met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie, Asfaltinstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |