| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Verbranding, steenkoolketel, afvalverbranding, productie van carbon black. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PTFE-filterzak |
| Gewicht | 750gsm |
| Productnaam | Arcylische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Petrochemische industrie, cementfabriek, staalfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Maat | Aangepast |
| materiaal | PTFE, PPS, P84, glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | FMS glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Staalfabriek, non-ferrous smelting, Chemical, Carbon black en Building metalen. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, FMS glasvezel filterzak |
| Gewicht | 800gsm |