| Productnaam | P84 Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, P84, glasvezel, PTFE -filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cement Palnt, energiecentrale, staalplant |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Naam van het product | Nomex, PTFE, polyesterfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM ~ 750GSM |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |