| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
| Gebruik | Stoffilter, vloeistoffilter, industriële stofverzamelaar |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
| Gebruik | Stoffilter, vloeistoffilter, industriële stofverzamelaar |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| Product Name | Nomex ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | 100% zuivere PTFE-Filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Naam van het product | Van PTFE (PTFE) de filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PTFE-Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Naam van het product | Polyester met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |