| Productnaam | Jetstoffilter,hoogtemperatuur PPS-filtermateriaal,stoffilterzak,naaldfilterzak,PPS-filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Glasvezel,PTFE,P84,PPS,Nomex,Polyester |
| Gewicht | 400-600GSM ((± 5%) |
| Type | Mesh Filter Bag, industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter |
| Maat | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 120*3000 |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | FMS, polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| materiaal | PTFE, PPS, P84, glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| sollicitatie | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Gebruik | Stoffilter |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Productnaam | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| Maat | 130X6000mm of op maat |
| sollicitatie | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |