| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester naaldviltfilter, Nomex, aramide |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester naaldviltfilter, Nomex, aramide |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| sollicitatie | Industriestofafscheider, cementfabriek, lucht, stoffilterzak voor begraafplaatsfabriek enzovoort, st |
| Maat | Aangepast |
| Werktemperatuur | 280 graden |
| Steekproef | Vrij |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Naaigaren | Polyester, aramide, PTFE |
| Maat | aangepast |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | polyester met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, polyester naaldviltfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| Maat | 130X6000mm of op maat |
| sollicitatie | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Productnaam | Polyesterfilterzak met olie- en waterwerend middel |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyesterfilterzak met olie- en waterwerend middel |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter, stofafscheider, vloeistoffiltratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, gaasfilterzak, papieren stofzuigerzak, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Materiaal van de zak | Aramid, Nomex, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| sollicitatie | Industriële stofverzamelaar, cementfabriek, stofverzamelaar zakhuis, asfaltmengsel, industriële stof |
| Toepasselijke industrieën | Productiefabriek, energie en mijnbouw, bouwwerkzaamheden |