| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Cementinstallatie, Lucht, de zak van de stoffilter voor cemet |
| formaat | Op maat |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | 280 graad |
| Monster | gratis |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Polyester met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM ~ 550GSM |
| Grootte | Aangepast |