| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Materiaal | Aramid |
|---|---|
| Grof linnen | Aramid |
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Anti-acid | Uitstekend |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Applicable Industrie | food and beverage industry,pharmaceutical industry,non-ferrous metallurgy,chemcial plant,building section and mining industry etc. |
| usage | Dust Filter |
| Weight | 450GSM~550GSM |
| Size | Customized |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| productnaam | De Zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |