| Naam van het product | De Filterzak van het polyester Niet-geweven Stof |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemis |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | doek van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
| Type | ocket filtreer, de Zak van de Netwerkfilter, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Naam van het product | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Petrochemische industrie, cementfabriek, staalfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester mengen van vezel antistatische filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cement Palnt, energiecentrale, staalplant |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie,farmaceutische industrie,niet-dermetalen metallurgie,chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Polyester antistatisch afstotend naaldgevoel |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filter |
| Gewicht | 450 ~ 550 g / m2 |