| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | FMS de zak van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, FMS Filter |
| Gewicht | 800GSM |
| Grootte | Aangepast |