| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |