| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de filterzak van het polyesterstof, de Collector van het Stoffenstof |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | Van de Nomex (Aramid) filter de zak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek, Machine |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , MachinesReparatiewerkplaatsen |
| product name | High Temperature Fibreglass filter bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Gewicht | 830GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |