| Productnaam | Polyester, PPS, PTFE, Nomex, P84, Glasvezel |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector, waterbehandeling |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomx ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Zak van de polyester oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Zak van de polyester de niet-geweven Filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Op maat |
| Productnaam | Van de de Oppervlaktenevel van de filterkooi het Siliciumbehandeling. |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | cemet installatie, elektrische centrale, staalfabriek enz. |
| Eigenschap | glad, licht, recht |
| Hoofdfunctie | filterzak skelet |
| Vorm | Douanevorm |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | 450gsm~550gsm de Zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Industriële Stofcollector |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |