| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Petrochemische industrie, cementfabriek, staalfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | Op maat |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
| Gebruik | Stoffilter, vloeistoffilter, industriële stofverzamelaar |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële Stofcollector, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven PPS, |
| toepassing | De Collector van het de industriestof, Machtsgeneratie, de Zakhuis van de Stofcollector |
| Grootte | Custiomized |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Size | Custiomized |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid, P84, PTFE |
| Materiaal | Polyester, polypropyleen, PPS, Nomex, PTFE, Glasvezel |
| Grootte | Custiomized |