| Productnaam | PPS, Polyester de filterkokers, van Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Industriële Stofcollector |
| Gebruik | Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 300GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| gewicht | 300GSM~850GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de zak van de Stoffilter |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, staal, zwartsel |
| Materiaal van zak | Nylon glasvezel, Niet-geweven, PE, Synthetische Vezel |
| Materiaal | Glasvezel, Nomex, PTFE, Polyester, nylon monofilament van 100% garen |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Cementinstallatie, Lucht, de zak van de stoffilter voor cemet |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur PPS-filtermateriaal,stoffilterzak,naaldfilterzak,PPS-filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Glasvezel,PTFE,P84,PPS,Nomex,Polyester |
| Gewicht | 400-600GSM ((± 5%) |
| Type | Mesh Filter Bag, industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 120*3000 |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter |
| Type | Pocket Filter, Mesh Filter Bag, Industriële stofverzamelaar, Niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Polyester,PTFE,P84,PPS,Nomex,glasvezel |
| Naam van het product | FMS glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Staalfabriek, non-ferrous smelting, Chemical, Carbon black en Building metalen. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocketfilter, middelmatig alkalisch glasvezelfilter |
| Gewicht | 800gsm |
| Productnaam | Polyester, PPS, PTFE, Nomex, P84, Glasvezel |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector, waterbehandeling |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |