| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Zak van de polyester oil&water de afstotende en antistatische filter |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, polyester filter |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Naam van het product | de filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Al Naald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | De zak van de cementfilter needled de gevoelde zak van de glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gewicht | 800GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |