| Productnaam | Filterzak van glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | De zak van de glasvezelfilter voor Industrie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester stoffilterzak, stofafscheider |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Materiaal | Polyester |
| Maat | Bewaarder |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Naam van het product | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Op maat |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |