| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filterdoek |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyesterfilterzak voor cementfabriek |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | FMS glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | gebruikt in staalfabrieken, cementfabrieken, verbranding, kolenverbrandingsketel, afvalverbranding, |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, FMS glasvezelfilter |
| Gewicht | 800gsm |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | PPS Filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Naam van het product | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| type | Pocket Filter, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Productnaam | Polyester olie- en waterafstotende en anti-statische filterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |