| Naam van het product | De Zak van de glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| formaat | Op maat |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De ronde zak van de bodem100% zuivere PTFE filter |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Naam van het product | FMS Glasvezel met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Gewicht | 800gsm |
| formaat | Op maat |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoog rendementfiltratie |
| Materiaal | gevoeld |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Zuurresistentie | - Ja, dat klopt. |