| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Zak van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | PTFE-Filterzak op hoge temperatuur |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Niet-ferrometallurgie, chemische installaties en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| grootte | Op maat |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Naam van het product | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | 130X6000mm of op maat |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | gebruikt bij verbranding, kolenverbrandingsketel, verbranding van afval, productie van roet |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PTFE (PTFE) filterzak |
| Gewicht | 750gsm |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
| Gebruik | Stoffilter, vloeistoffilter, industriële stofverzamelaar |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |