| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmaterialenwinkels, Fabriek, Drukkerijen, Bouwwerkzaamheden |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyester antistatische afstotende Naald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmaterialenwinkels, Fabriek, Drukkerijen, Bouwwerkzaamheden |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyester antistatische afstotende Naald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Vezel | Polyester |
|---|---|
| Grof linnen | Polyester |
| Lengte | 50m/roll |
| Breedte (mm) | ≤ 2,2 |
| Dikte (mm) | 2.0 |
| Productnaam | Van de Nomex (Aramid) filter de zak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Van de Nomex (Aramid) filter de sokken |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Al Gevoelde Naald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |