| Productnaam | polyester met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-dermetalen, chemische installaties, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Type | Zakfilter, gaasfilterzak, stoffilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, vloeistoffilter, luchtfilter, staal, roet |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, niet-geweven, nylon, PE, synthetische vezels |
| materiaal | Glasvezel, Nomex, PTFE, polyester, 100% nylon monofilamentgaren |
| sollicitatie | Industriestofafscheider, cementfabriek, lucht, stoffilterzak voor begraafplaatsfabriek enzovoort, st |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| materiaal | Gevoelde polyesternaald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyesterfilterzak met olie- en waterwerend middel |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie,farmaceutische industrie,niet-dermetalen metallurgie,chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Naaigaren | Polyester, aramide, PTFE |
| Maat | aangepast |
| Productnaam | vilten filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS-filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Baghouse-filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | gebruikt in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, alle naaldviltfilters |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | PP, PE, NMO, PTFE vloeistoffilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE vloeistoffilterzak |
| Micron-beoordeling | 0.5 μm -2500 μm |
| Maat | Aangepast |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Type | Ster of volgens uw tekening |