| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | vloeibare filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van zak | Nylon, pp, PE |
| Grootte | Custiomized |
| Micronclassificatie | 5 10 25 50 75 100 150 200 300 400 500 micron |
| Gebruik | Liquid Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works |