| Naam van het product | Nomex met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS-naaldvilt |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Gebruik | Luchtfiltratie |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | Hennepindustrie / Tabakindustrie |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Vloeistoffilter, stoffilter, luchtfiltratie |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Sollicitatie | Tabaksindustrie |
| Maat | Bewaarder |
| Gebruik | Vloeibare Filter, Stoffilter, Luchtfiltratie |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van zak | Nylon, pp, PE |
| toepassing | De Collector van het de industriestof, water, stoffilter, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |