| Naam van het product | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Naam van het product | PP ((polypropyleen) filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PP vloeistoffilterzak |
| Micron-classificatie | 0.5 μm ~ 250 μm |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Vloeibare Filter, Stoffilter, Luchtfiltratie |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, water, stoffilter, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Gebruik | Vloeistoffilter/watervloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | water,koffie,vloeistoffilter,industrieel stofverzamelaar,stoffilter |
| Grootte | Custiomized |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoog rendementfiltratie |
| Materiaal | gevoeld |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Zuurresistentie | - Ja, dat klopt. |