| Naam van het product | P84 (Polyimide) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | De pleisterinstallatie, Cementinstallatie, Verspillerverbrandingsoven, Vloeistof maakte - bedboiler |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Naam van het product | P84 (Polyimide) met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84 (Polyimide) met PTFE-membraanfilterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur PPS-filtermateriaal,stoffilterzak,naaldfilterzak,PPS-filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Glasvezel,PTFE,P84,PPS,Nomex,Polyester |
| Gewicht | 400-600GSM ((± 5%) |
| Type | Mesh Filter Bag, industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 120*3000 |
| Gewicht | 500~550GSM |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter |
| Type | Pocket Filter, Mesh Filter Bag, Industriële stofverzamelaar, Niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Polyester,PTFE,P84,PPS,Nomex,glasvezel |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | P84 Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |