| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Toepasselijke industrie | industriële stofcollector |
|---|---|
| Productnaam | Nomex ((Aramid) filterzak |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001:2008 |
| Gewicht | 450GSM~600GSM |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Van de Nomex (Aramid) filter de zak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Luchtfilter, stoffilter |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Niet-geweven stoffilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| MAAT | aanpassen |
| Productnaam | PTFE film-Met een laag bedekte filterzak |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Materiaal van Zak | Glasvezel, Niet-geweven PE, PTFE |
| Productnaam | PTFE P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| MAAT | aanpassen |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |