| Naam van het product | Nomex met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Productnaam | P84 (Polyimide) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmaterialenwinkels, Fabriek, Drukkerijen, Bouwwerkzaamheden |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84 filterdoek |
| Gewicht | 500 ~ 550GSM |
| Naam van het product | P84 (Polyimide) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | De pleisterinstallatie, Cementinstallatie, Verspillerverbrandingsoven, Vloeistof maakte - bedboiler |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-filterdoek |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-de Zak van de Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Zak van de polyester de Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | Pocket Filter, polyester vloeistoffilter zak |
| Micron-classificatie | 10 mazen tot 420 mazen |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Vloeistoffilter, luchtfiltratie |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, pp-Filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |