| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |