| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Naam van het product | Zak van de polyester de Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | Pocket Filter, polyester vloeistoffilter zak |
| Micron-classificatie | 10 mazen tot 420 mazen |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Vloeistoffilter, luchtfiltratie |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | Zak van de polyester oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |