| Productnaam | Filterzakken |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | mijnbouw, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek enz. |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Zakfilter, luchtfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | nomex P84 PTFE polyester filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | mijnbouw, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek enz. |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Zakfilter, luchtfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek |
|---|---|
| Eigenschap | vlot, licht, rechtstreeks |
| Hoofdfunctie | het skelet van de filterzak |
| Vorm | Douanevorm |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | 130X6000mm of op maat |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Aramid |
|---|---|
| Grof linnen | Aramid |
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Anti-acid | Uitstekend |