| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PTFE, P84, glasvezel filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 850gsm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Naam van het product | Nomex met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Vloeistoffilter/watervloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | water,koffie,vloeistoffilter,industrieel stofverzamelaar,stoffilter |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Vloeistoffilter/watervloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | water,koffie,vloeistoffilter,industrieel stofverzamelaar,stoffilter |
| Grootte | Custiomized |
| Naam van het product | Polyester met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |