| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |