| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Polyester olie- en waterafstotende en anti-statische filterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| MAAT | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal 304/316L of Kolen-staal |
| Verpakking | karton |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de filterzak van het polyesterstof, de Collector van het Stoffenstof |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | FMS de zak van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, FMS Filter |
| Gewicht | 800GSM |
| Grootte | Aangepast |