| Naam van het product | PPS filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS Filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Aramid |
|---|---|
| Grof linnen | Aramid |
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Anti-acid | Uitstekend |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~850GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Type | De Zak van de Snapbandfilter |
|---|---|
| Levensduur | Snak |
| Weerstand | Bestand alkali |
| Filtratieefficiency | 99.9% |
| Temperatuurweerstand | 120℃ |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS-naaldvilt |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |