| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Werktemperatuur | 130-150℃ |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Naam van het product | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| grootte | Op maat |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |