| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Naam van het product | PPS filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Steenkool, Gemeentelijke Stevig Afvalboilers en Afvalverbrandingsoven, elektrische centrale, Afval a |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS Filterzak |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester, PPS, PTFE, Nomex, P84, Glasvezel |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector, waterbehandeling |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Arcylic, Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepassing | zakfilter |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | De ronde zak van de bodem100% zuivere PTFE filter |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | De zak van de de Polyesterfilter van Nomexaramid PPS PTFE P84 |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Industriële Stofcollector |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Hoogtemperatuurbestendige antistatische filters |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Luchtfilter, poederfilter |
|---|---|
| Type | Niet-geweven filter, filtervilt, filterdoek |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 500~550 g/m² |
| Gebruik | Luchtfilter, Poederfilter |
|---|---|
| Type | Niet-geweven Filter, Gevoelde Filter, filterdoek |
| Materiaal | Polyester |
| kleur | Wit |
| Gewicht | 500~550 G/sqm |
| Gebruik | Luchtfilter, Poederfilter |
|---|---|
| Type | Niet-geweven Filter, Gevoelde Filter, filterdoek |
| Materiaal | Nomex/Aramid |
| Gewicht | 500~550 G/sqm |
| formaat | Custiomized |