| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| MAAT | Aangepast |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Naam van het product | 100% zuivere PTFE-Filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Naam van het product | Van PTFE (PTFE) de filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PTFE-Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Naam van het product | Nomex met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Naam van het product | FMS Glasvezel met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Gewicht | 800gsm |
| formaat | Op maat |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |