| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| MAAT | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Productnaam | PTFE, P84, glasvezel filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 850gsm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | polyester filtersokken |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | mijnbouw, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek enz. |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Zakfilter, luchtfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | polyester Nomex filterhulzen |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | mijnbouw, cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek enz. |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Zakfilter, luchtfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |