| Productnaam | Jetstoffilter,hoogtemperatuur PPS-filtermateriaal,stoffilterzak,naaldfilterzak,PPS-filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Glasvezel,PTFE,P84,PPS,Nomex,Polyester |
| Gewicht | 400-600GSM ((± 5%) |
| Type | Mesh Filter Bag, industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter |
| Maat | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 120*3000 |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| sollicitatie | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| Maat | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter |
| Type | Pocket Filter, Mesh Filter Bag, Industriële stofverzamelaar, Niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Polyester,PTFE,P84,PPS,Nomex,glasvezel |
| Productnaam | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Productnaam | Filterzak van glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Glasvezel olie en water afstotend Filterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Cementfilterzak, naaldvilt, glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| materiaal | Glasvezel |