| Naam van het product | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Op maat |
| Productnaam | P84 filterzak |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | P84 filterzak |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | De filterzak van P84polyimide |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,Liquid Filter,dust collector,Liquid filtration |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Application | Industry Dust Collector,cement plant,Dust Collector Bag House,asphalt mix,Industrial Dust Removal |
| Applicable industries | Manufacturing Plant,Energy & Mining,Construction works ,Food & Beverage Factory |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | antistatische Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |