| Productnaam | Nomex, PTFE, polyester, glasvezel filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PTFE, P84, glasvezel filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 850gsm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Nomx ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Filterzak van glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, roetzwart |
| Productnaam | Glasvezel olie en water afstotend Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Staalfabriek, cementfabriek, verbranding, kolenverbrandingsketel, afvalverbranding, productie van ro |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, medium alkalische glasvezel filterzak |
| Gewicht | 630GSM |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Staalfabriek, cementfabriek, verbranding, kolenverbrandingsketel, afvalverbranding, productie van ro |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, antistatische filterzak van polyester |
| Gewicht | 450GSM ~ 650GSM |