| Gebruik | Stoffilter |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| grootte | Op maat |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Naam van het product | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | 130X6000mm of op maat |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van Zak | Aramide,Nomex,,Polyester,PTFE,Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek |
| Productnaam | P84 filterzak |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Stofcollector, Luchtfilter, Zakfilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Productnaam | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, pp-filterkokers |
|---|---|
| Toepassing | Stofcollector |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |