| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-de Zak van de Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-de Zak van de Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Grootte | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Het werk temperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Gebruik | Stoffilter |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| grootte | Op maat |
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Naam van het product | 100% PTFE filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | 130X6000mm of op maat |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Naam van het product | PTFE-Filterzak op hoge temperatuur |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Niet-ferrometallurgie, chemische installaties en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| grootte | Op maat |