| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Alkaliweerstand | Ja |
|---|---|
| Weerstand | Bestand alkali |
| Temperatuurweerstand | 120℃ |
| Filtratieprecisie | 1200μm |
| Schuringsweerstand | Ja |
| Alkaliweerstand | - Jawel. |
|---|---|
| Weerstand | Bestand alkali |
| Temperatuurbestendigheid | 120℃ |
| Filtratieprecisie | 1-200 μm |
| Slijtvastheid | - Jawel. |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Gewicht | 400-800GSM ((± 5%) |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Zak van de polyester oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Size | Customized |