| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Liquid Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Al Gevoelde Naald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Nomex ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Filterzak, niet-geweven |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |