| Naam van het product | Zak van de polyester oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Zak van de Polyester oil&water de afstotende Filter |
| Gewicht | 450GSM~650GSM |
| Naam van het product | pers filterdoek |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Vloeibare Filterzak |
| Materiaal | Multifilament pp, HUISDIER, PA6, PVA |
| formaat | Op maat |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Al Gevoelde Naald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Materiaal | PP/PE, Nylon |
| Toepassing | water, Vloeibare filteration |
| Gebruik | Vloeibare Filter, Stoffilter, Luchtfiltratie |
|---|---|
| Type | De Zak van de netwerkfilter |
| Materiaal van Zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, water, stoffilter, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |