| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, Polyester,Nomex,PPS,Glasvezel,PTFE |
| Type | Filterzak |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Dikte | 1,8 mm |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | 500 gram polyesterfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, niet-dermetalenfabriek, chemische fabriek, bouwsector en mijnbouw, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |