| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Al Gevoelde Naald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Nomex met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, staal, Luchtfilter |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Gewicht | 500~550GSM |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter |
| Type | Pocket Filter, Mesh Filter Bag, Industriële stofverzamelaar, Niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Polyester,PTFE,P84,PPS,Nomex,glasvezel |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |